EBN – elektronická bariéra nárazu

Elektronická Bariéra Nárazu je jedinečné bezpečnostné elektronické zariadenie, ktoré zabezpečuje ochranu otvorov v rámci objektu, kde sú priemyselné brány, podjazdy, nakladacie rampy. Článok v jesennom čísle TOP STAVEBNÉ pripravil obchodno - technický zástupca spoločnosti - Peter Palko.


Oheň a voda

Dva živly, bez ktorých by ľudstvo neprežilo, ale ktoré vedia narobiť veľa nepríjemností, keď sa vymknú spod kontroly. Pokiaľ sa to stane v budove, či už obytnej alebo priemyselnej vedia spôsobiť veľké materiálne škody a vážne ohroziť ľudské životy. Odborný článok o elektrickej požiarnej signalizácii pripravil konateľ Ing. Tomáš Marek, PhD.


Chráňte sa pred požiarom

V jesennom vydaní časopisu TOP STAVEBNÉ sa dočítate, akými rôznymi spôsobmi môžete ochrániť svoju prevádzku alebo osobný majetok pred požiarmi. Odborný článok o elektrickej požiarnej signalizácii pripravil konateľ Ing. Tomáš Marek, PhD.


Včasná evakuácia osôb pri požiari

Opäť odborný článok od nášho konateľa Ing. Tomáš Marek, PhD. Tentokrát sa môžete dozvedieť o vhodných druhoch signalizácie pre zabezpečenie evakuácie ľudí v prípade požiaru.