V októbri sme pre naše kolegyne z officeu pripravili výjazd do Bratislavy. Cieľom bolo spoznať prácu kolegov priamo v teréne. Manažér kvality Miloš Pagáč a projektový manažér Miroslav Mikolášek boli výbornými sprievodcami po viacerých objektoch, v ktorých naša firma inštalovala systémy z portfólia.

Spolupatričnosť a porozumenie je pre nás dôležité, podporuje totiž tímovú prácu, na ktorej si v ANTES GM zakladáme. Preto návštevu kolegýň z officeu na objektoch považujeme za správny krok, ktorý im priblížil prácu kolegov z terénu.

„Vidieť mojich kolegov z montážneho a servisného oddelenia v teréne, priamo pri práci na objektoch bolo veľmi zaujímavé. A nie len kolegov, ale aj samotné objekty, ktoré sme videli či už v úplných začiatkoch ako rozostavané stavby, objekty takmer hotové pred odovzdaním investorovi alebo objekty úplne hotové, používané. Kolegov považujem za veľkých profesionálov. Zároveň si ich prácu veľmi vážim. Ich práca je častokrát naviazaná na nie ľahké podmienky na objektoch, ku ktorým patrí každodenné cestovanie a prekonanie stoviek kilometrov“ uviedla kolegyňa Michaela. Zároveň dodala, že je veľmi rada, že jej pracovná náplň je viazaná na naše pracovisko v Trenčíne.