V ANTES GM sme hrdí na to, že sme aj v hektickom roku 2021 mohli byť súčasťou obnovy objektov pre šport. V uplynulých mesiacoch sme spolupracovali na obnove Mestskej športovej haly v Topoľčanoch a Multifunkčnej športovej haly v Bratislave na Junáckej ulici.

Multifunkčná športová hala neďaleko štadióna na bratislavských Pasienkoch bude slúžiť Slovenskému zväzu hádzanej. Na svojej webstránke uvádzajú, ako veľmi sa tešia z toho, že sa niečo takéto podarilo, lebo za ostatných dvadsať rokov sa športoviská skôr rušili a likvidovali.

(Zdroj: https://slovakhandball.sk)

Teší nás, že sme tento projekt mohli spraviť bezpečnejším vďaka Elektrickej a Hlasovej požiarnej signalizácii a taktiež ho ozvučiť.

Rovnako prevažne hádzanárom bude slúžiť Mestská športová hala v Topoľčanoch. Svoje zápasy tu bude hrávať mestský klub HK AGRO a v budúcnosti aj slovenská reprezentácia. V tomto projekte sme sa postarali o Elektrickú a Hlasovú požiarnu signalizáciu.

V #antesgm podporujeme šport aj u našich zamestnancov, a preto sme veľmi radi, že sme súčasťou realizácie projektov určených pre športové účely. Veríme, že takýchto stavieb pribudne na Slovensku čo najviac, aby mohla mládež a deti trénovať v dôstojných podmienkach. Aby nám do budúcnosti vyrastali športové talenty, na ktoré budeme môcť byť hrdí.

Veríme, že aj my ako firma, sme aspoň čiastočne pomohli k tomuto cieľu kvalitnou prácou a nasadením.
Plánujete obnovu športového alebo iného objektu? Neváhajte nás kontaktovať:

https://www.antesgm.sk/kontakt/