Hotel ELIZABETH, Trenčín

Nebolo jednoduché skĺbiť moderné technológie s dávnou históriou, tak aby to celé pôsobilo nerušene a ako jeden komplexný celok. Nám sa to v spolupráci s architektmi a projektantmi podarilo. Hostia si tak môžu vychutnávať pokojný a bezpečný spánok s troškou nádychu dávnej histórie.

referencia hotel Elizabeth

Hotel ELIZABETH, Trenčín

Plocha: 78 izieb

Mesto: Trenčín

Rok realizácie: 2010 – 2012

Objem dodávky: 82 000 Euro (EPS, HSP)

Dodané systémy

  • Elektrická požiarna signalizácia (EPS)
  • Hlasová signalizácia požiaru (HSP)

Popis objektu

Historický hotel ELIZABETH je výnimočný svojou atraktívnou polohou priamo pod stredovekým hradom, v centre mesta Trenčín. Z letnej terasy hotela a z reštaurácie ELIZABETH môžete na hradnej skale obdivovať unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis. Hotel ELIZABETH, s pôvodným názvom “Erszebet Szalo”, dal postaviť barón Armin Popper.

Svoju prevádzku zahájil 1. januára 1902 a ihneď sa stal súčasťou spoločenského a kultúrneho života mesta Trenčín. V roku 1921 bol premenovaný na “Hotel Tatra”. Noblesa sa tu stretla s perfektnou obsluhou a komfortom viedenských podnikov. V roku 2010-2012 prešiel ďalšou súčasnou rozsiahlou rekonštrukciou na moderný bussiness wellness hotel, ktorý očarí aj tú najnáročnejšiu bussiness klientelu. Historický štvorhviezdičkový hotel má 144 lôžok v 78 izbách.